دوره آنلاین معجون لاغری با ذهن

تعداد جلسات: 10 جلسه

هر هفته: 3 جلسه

شرایط و سبک زندگی امروز جامعه طوری است که بسیاری از مردم دنیا را دچار مشکلی به نام اضافه وزن میکند و من هم به یک باره به خود نگاه کردم و دیدم  بیش از 10 کیلو اضافه وزن دارم … و بیشتر از هر چیزی موقعی که لباس میخواستم برای خودم تهیه کنم و سایز من سایز استاندارد لباس ها نبود باعث ناراحتی من میشد.

از طرفی درمان های سختی که برای درمان این مشکل در نظر گرفته شده و همین طور ثبات نداشتن برخی از روش ها باعث میشد هر وقت تصمیم به کاهش وزن میگرفتم این تصمیم فقط در حد یک تصمیم باقی بماند.

با توجه به تحقیقات و تجربیات مختلفم در حوزه روانشناسی ذهن به دنبال روشی بودم که 6 مشخصه ذیل رو داشته باشه:

  1. برای من ساده باشه
  2. کاهش وزن من ثبات داشته باشه
  3. هم بتونم هر غذایی رو بخورم
  4. منطبق با سبک شخصی زندگی خودم باشه
  5. دست از تسلیم شدن در برابر خوراکی های رنگی بردارم
  6. و مهم تر اینکه حالم خوب باشه و مثل خیلی ها موقع رژیم افسرده نشم

و برام باور کردنی نبود در مدت کوتاهی من به همه اهدافی که در نظر گرفته بودم و وزنی که حدود 9 سال براش کاری نکرده بودم و همین طور هر سال اضافه تر شده بود در مدت کوتاهی کاهش پیدا کرد ( برای من در 3 ماه اتفاق افتاد ولی درمورد افراد مختلف شاید کمی نوسان داشته باشه شما هم عجول نباشید ) و احساس فوق العاده ای داشتم، طوری که هر کس من رو میدید و اونم مشکل قبلی من رو داشت اولین درخواستش ازم دادن فرمول لاغری من بهش بود تا اونم بتونه مثل من لاغر بشه.

در ان ال پی  تکینیکی داریم که میگه هر کس در هر جایی در هر زمینه ای تونسته موفقیتی به دست بیاره شما هم با تکرار همان کارها و رفتار ها میتونید اون نتیجه رو بگیرید.

من در این دوره آنلاین همه رفتارهایی که منجر به این اتفاق شد رو برای شما خواهم گفت و همه 6 ویژگی رو در پایان آموزش حتما شما حس خواهید کرد که اتفاق افتاده. فقط باید از محتوای این دوره استفاده کنید.

من تضمین و گارانتی میکنم

هر فردی آموزش ها رو با ایمان کامل انجام بده و واقعا طرز فکرش رو منطبق بر این آموزش ها کنه غیر ممکنه که از این دوره نتیجه مورد نظر خودش رو نگیره چون خودم با تمام وجودم زودتر از شما این دوره رو زندگی کردم و الان فوق العاده احساس خوبی دارم که دیگه من برده ی شکمم نیستم.

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست ؟

افرادی که بدبین و منفی نگر هستند و فقط میخواهند یک هزینه ای کنند و به دنبال عملی کردن آموزش های دوره نیستند و همیشه فکر میکنند همه چیز رو بلدند و همیشه با همون مشکلات هم دست و پنجه نرم می کنند.

لطفا اگر آموزش ها رو نمی خواهید به طور کامل و دقیق اجرا کنید از خریدن این دوره پرهیز کنید .

مبلغ این دوره در برابر تغییرات شگفت انگیزی که در زندگی به دست میارید واقعا ناچیزه

مبلغ این دوره در برابر رسیدن به آرزوی کاهش وزن واقعا شگفت انگیزه

مبلغ این دوره در برابر پوشیدن لباس دلخواه و داشتن سایز مناسب واقعا بی نظیره

مبلغ این دوره در برابر داشتن حس خوب از زندگی واقعا محشره

جالبه بدونید داشتن وزن مناسب وقتی اراده شما رو ثابت کنه باعث میشه در تمام زمینه های دیگه زندگی هم موفقیت های عالی تجربه کنید.

من آرش شیرمحمدی به شما قول و تعهد میدهم اگر از این دوره نتیجه دلخواه خود را نگرفتید بدون هیچ سوالی کل مبلغ شما برگشت داده خواهد شد و حتی هدیه ای از من دریافت خواهید کرد.