درباره ما

از سال 1388 این ایده در ذهن من شکل گرفت که موسسه ای رو تشکیل دهم و در این موسسه به افراد علاقه مند آموزش هایی در زمینه توسعه شخصی و موفقیت فردی و مالی داده شود و در این مسیر به خودم و سایر دوستانی که اونها هم دوست داشتند تغییر در زندگی رو تجربه کنند کمک کرده باشم . خدارو شاکرم که هر روز نعمت ها و امکانات دنیا برای زندگی خوب فراهم میشود و با وجود فضای آنلاین من میتونم دوستای خیلی بیشتر در سراسر کائنات داشته باشم واز اونها موج مثبت و فرکانس مثبت دریافت کنم و من هم مطالعات و تحقیقات و تجربیات خودم رو با دوستانم به اشتراک بگذارم .

بیش از 250 جلد کتاب در حوزه روانشناسی موفقیت خوانده ام از دوره های آموزشی حضوری و آنلاین بسیاری از اساتید داخلی و خارجی استفاده کرده ام

در ابتدای تحقیقات و مطالعات هر مطلبی رو ذهن من قبول میکرد ولی بعد از مدتی به این نتیجه رسیدم که واقعا هر دوره هر آموزش و هر کتابی نمیتونه من رو به موفقیت نزدیک کنه و بعضی از مطالب اتفاقا برعکس باعث دور شدن من از هدفم و کم انگیزه تر شدن من شد . در یک سری از آموزش ها به قدری از سختی های مسیر افراد موفقیت گفته شده که خواندن اونها انسان رو دچار یک مقاومت ذهنی و دور شدن برای همیشه از هدف میکنه .
زندگی خیلی خیلی ساده تر اون چیزی هست که فکرش رو هم بکنیم و عاشق این جمله جیم ران هستم که میگه موفقیت چیزی جز چند کار ساده نیست که هر روز تمرین می‌شود و رمز خوشبختی در زندگی در کنترل ذهن است .
در این سایت رازهایی رو با شما درمیان خواهم گذاشت که اگر در این مسیر من رو همراهی کنید به ناب ترین احساس از زندگی برسید و خودتون خالق زندگی ایده آلتان باشید ..
از سال 94 با تاسیس گروه آموزشی ذهن ساز فعالیت گسترده ای رو در حوزه موفقیت و توسعه شخصی در ابتدا از اینستاگرام و سپس کانال تلگرام و سایت آغاز کردم و در این فضا بیش از 60000 دوست ارزشمند پیدا کرده ام.

برخی از فعالیت های من میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

مدیریت یک کارخانه صنعتی در استان اصفهان

عضو بنیاد سخنرانان حرفه ای ایران

برند سازی شخصی پزشکان و هنرمندان

مدرس دوره های پولسازی از برند سازی آنلاین

کتاب ویندوز ذهن

برگزاری سمینار از سرقت ذهن تا ثروت ذهن

نوشتن کتاب الکترونیکی سرقت ذهن

برگزاری کارگاه ها و همایش های معجون اعتماد به نفس

نویسنده کتاب الکترونیکی الفبای تغییر

برگزاری دوره های لاغری با ذهن

تهیه آموزش هایی در زمینه خود هیپنوتیزم