درباره ما

از سال 1388 این ایده در ذهن من شکل گرفت که موسسه ای رو تشکیل دهم و در این موسسه به افراد علاقه مند آموزش هایی در زمینه توسعه شخصی و موفقیت داده شود و در این مسیر به خودم و سایر دوستانی که اونها هم دوست داشتند تغییر در زندگی رو تجربه کنند کمک کرده باشم . خدارو شاکرم که هر روز نعمت ها و امکانات دنیا برای زندگی خوب فراهم میشود و با وجود فضای آنلاین من میتونم دوستای خیلی بیشتر در سراسر کاینات داشته باشم و اونها موج مثبت و فرکانس مثبت دریافت کنم و من هم مطالعات و تحقیقات و تجربیات خودم رو با دوستانم به اشتراک بگذارم .

بیش از 250 جلد کتاب در حوزه روانشناسی موفقیت خوانده ام از دوره های آموزشی حضوری و آنلاین بسیاری از اساتید داخلی و خارجی استفاده کرده ام و در این مسیر سعی و خطای بسیاری داشته ام .

در ابتدای تحقیقات و مطالعات هر مطلبی رو ذهن من قبول میکرد ولی بعد از مدتی به این نتیجه رسیدم که واقعا هر دوره هر آموزش و هر کتابی نمیتونه من رو به موفقیت نزدیک کنه و بعضی از مطالب اتفاقا برعکس باعث دور شدن من از هدفم و کم انگیزه تر شدن من شد . در یک سری از آموزش ها به قدری از سختی های مسیر افراد موفقیت گفته شده که خواندن اونها انسان رو دچار یک مقاومت ذهنی و دور شدن برای همیشه از هدف میکنه .
زندگی خیلی خیلی ساده تر اون چیزی هست که فکرش رو هم بکنیم و عاشق این جمله جیم ران هستم که میگه موفقیت چیزی جز چند کار ساده نیست که هر روز تمرین می‌شود و رمز خوشبختی در زندگی در کنترل ذهن است .

در این سایت رازهایی رو با شما درمیان خواهم گذاشت که اگر در این مسیر من رو همراهی کنید به ناب ترین احساس از زندگی برسید و خودتون خالق زندگی ایده آلتان باشید .
در حال حاضر مدیر یک کارخانه صنعتی هستم و سوابق مختلف اجتماعی و فرهنگی در حوزه های مختلف داشته ام .
از سال 94 با تاسیس گروه آموزشی ذهن ساز فعالیت گسترده ای رو در حوزه موفقیت و توسعه شخصی در ابتدا از اینستاگرام و سپس کانال تلگرام و سایت آغاز کردم و در این فضا بیش از 60000 دوست ارزشمند پیدا کرده ام برخی از فعالیت های من میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

برگزاری دوره آنلاین 30 روز با راز

کتاب ویندوز ذهن

تهیه آموزش هایی در زمینه خود هیپنوتیزم

دوره های آنلاین مختلف در کانال تلگرام

برگزاری سمینار از سرقت ذهن تا ثروت ذهن

نوشتن کتاب الکترونیکی سرقت ذهن

برگزاری کارگاه ها و همایش های معجون اعتماد به نفس

کتاب الکترونیکی الفبای تغییر

تاسیس گروه آموزشی آرش شیرمحمدی

برگزاری دوره آنلاین موفقیت در 28 روز