کتاب الکترونیکی کشف رسالت و مسیر زندگی

خلاصه کتاب :

سلام و درود بر دوستان عزیز. آرش شیرمحمدی هستم. و خوشحالم از طریق این کتاب الکترونیکی با شما هستم تا به‌طور خیلی کوتاه بتوانیم به رسالت اصلی خود در زندگی پی ببریم و ببینیم در چه زمینه‌ای توانایی و استعداد بهتری داریم .
بعضی از افراد در زندگی‌شان سردرگم هستند. و اصلاً نمی‌دانند از زندگی‌شان چه می‌خواهند، به دنبال چه چیزی هستند و چه هدفی دارند. روزها را هفته‌ها و سال‌ها را سپری می‌کنند، و اصلاً نه معنی روزها را متوجه می‌شوند، نه معنی زندگی‌شان و نه هدفشان از خلقت را.
هیچ‌کدام این افرادی که دچار این حالت می‌شوند آدم‌های بدی نیستند و همه‌ی آن‌ها، می‌شود گفت 100% آن‌ها استعدادها و علایق خاصی دارند که فقط به این دلیل که استعداد و علاقه‌ی خودشان را شناسایی نکردند و در مسیر درستی قرار نگرفتند دچار این روزمرگی می‌شوند وزندگی برای آن‌ها یک تکرار است و نمی‌توانند به آن چیزی که واقعاً در زندگی لایقشان است برسند.
اگر من استعداد ورزشی داشته باشم و مثلاً فوتبالم خوب باشد اگر از من انتظار داشته باشند که در مسابقات المپیاد ریاضی شرکت کنم…

قطعاً شکست خواهم خورد .آیا این به معنای بی‌استعداد بودن من است ؟ قطعاً این‌طور نیست به علت اینکه من در مسیر درست استعداد خود قرار نگرفته‌ام و کمتر انسانی در دنیا سراغ داریم که در همه زمینه‌ها متخصص باشد و اوصولا انسان‌هایی موفق هستند که در یک زمینه تخصصی و یک حرفه متمرکز باشند و به کسب مهارت بپردازند .

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *