8 راز قانون جذب

می خواهم بزرگترین راز زندگی را برایتان بازگو کنم.

بزرگترین راز زندگی و قانون خلقت ،همان قانون جذب است.زندگی به خودی خود شکل نمیگیرد و باید آن را خلق کرد.هر تجربه و هر ارتباطی در زندگی بازتاب الگوهای ذهنی است .

پس از انتشار کتاب “راز” در سال ۲۰۰۶،قانون جذب در بین عموم مردم محبوبیت یافت. اساس قانون جذب بر این جمله استوار است :”ما هر آنچه را که به آن فکر می کنیم ، چه خوب چه بد، جذب خود می کنیم.” پژوهش های علمی نیز ثابت کرده که افکار،می توانند زندگی افراد را تحت تاثیر قرار دهند.

در ادامه با ما همراه باشید تا قوانین طلایی جذب را برایتان بازگو کنیم:

1 – یکی از بزرگترین اسرار خلقت و قانون جذب،عشق و محبت است .زندگی را با همه خوب و بدش دوست داشته باشید تا زندگی نیز محبتش را به سویتان روانه سازد.عشق و محبت می تواند موهبت های جاودان زندگی را به سوی شما جاری سازد.به یکدیگر محبت کنید تا درهای موفقیت برای تان باز شود.

2 – یاد بگیرید که اندیشه هایی نیکو داشته باشید و هر آنچه به غیر ازافکار مثبت را از ذهن بیرون برانید.آرزوهایی را در نظر بگیرید که صادقانه و خالصانه می خواهید.

در زندگی پیچیده و ماشینی امروزی، انسان ها خود باعث به وجود آمدن مشکلات بیشتر می شوند.برخی از سختی ها و دشواری های زندگی را ندانسته و یا ناخواسته خودمان به وجود می آوزیم خواسته ای که بر اساس محبت و انسان دوستی شکل گیرد تمام زندگی و فعالیت افراد را تحت تاثیر نیروی مثبت خود قرار می دهد.

3 – در مواجه با اندیشه و افکار دردناک و حزن انگیزی که در گذشته اتفاق افتاده است ،تصور عموم بر اینست که خاطرات تلخ گذشته را برای شخصی بازگو نمایند به این امید که موجب سبک تر شدن و شادی روح می شود و از غم و اندوه می کاهد ولی چرا همه ما سال هاست که خاطرات تلخی را با خود حمل می کنیم و سبک نمی شویم راز این موضوع در آنست که  بازگویی آنچه که به صورت خاطرات بد در گذشته برایمان رخ داده است ، بسیار بیش از آنچه فکر می کنید غمناک بوده و تصویرسازی مجدد خاطرات تلخ فقط باعث زنده شدن و جان گرفتن دوباره آن ها شده و شروع دوباره اندوه، افسردگی ،رنج و رنجوری روحی و جسمی را در پی خواهد شد.

اندیشه های سخت سبب می شود که وضع بد چون دیواری سنگی استوار باقی بماند.بهتر است خاطرات ناخوشایند گذشته در همان گذشته باقی بمانند و در امروز و آینده نمود پیدا نکنند.می توانیم گذشته را داشته باشیم ولی در محاصره گذشته نباشیم و در گرداب آن غرق نشویم .

4 -لبخند بزنید و چهره ای متبسم داشته باشید ،حالات صورت برروی حالات روانی و شخصیت افراد تاثیر می گذارد.با وقار باشید و آرامش را در چهره داشته باشید پیامد آن شادی است که حس خواهید کرد.چهره ای عبوس و ماتم زده می تواند انسان را از نظر روحی پریشان و ناآرام کند.پس بخندید و هر آنچه نیکوست جذب کنید.

افراد شادترکمتر بیمار می شوند و افرادی که جنبه مثبت و روشن زندگی را می بینند به فشارهای روانی دچار نمی شوند.

5 –  نگرانی و نگرش منفی را از خود دور کنید.افرادی که امروز را با نگرانی برای آینده از دست می دهند متوجه نیستند همین امروز،آینده دیروز است.آرامش خود را با تصور مشکلاتی که در آینده ممکن است پیش بیاید، از بین نبرید و بی جهت انرژی و نیروی خود را با تصور آینده و مشکلاتش هدر ندهید.

6 – راز قانون جذب در اینست که همواره خود را آماده به دست آوردن یک موقعیت طلایی و ویژه در نظر بگیرید.و رمز اینکار درهمت کردن برای به دست آوردن موقعیت مطلوب است.باید به حدی مشتاق و آرزومند موفقیت باشید که آن را مثل یک آهنربا به خود جذب کنید. برخی از موقعیت های برجسته دورن بسته ای از مشکلات قرار دارند  باید شایستگی خود را برای کسب آن نشان دهید.

7 –  مواظب گفتار خود باشید.کلام نیکو خوشبختی و موفقیت را با خود می آورد.وقتی که با طعنه و نیش زبان دیگری را می آزارید،در واقع به خودتان بیشتر آسیب می زنید.حتی از نظر بدنی نیز دچار انواع بیماری خواهید شد.از دروغ ، خشم ، تهمت ،حسادت، ناسزا،کینه خود را دور کنید و با زبان خوش و فرستادن انرژی مثبت،امکان تحقق آرزوها و رسیدن به اهدافتان را بیشتر کنید.با بخشیدن ، بزرگترین لطف را به خود می کنید.

8 –قانون راز می گوید:هر چیزی که در اطرافتان است در واقع جذب گرایش ها و اعمال و واکنش های خودتان است.تردیدها و ترس ها ذهن را مسموم می کند و تخیل را آلوده می سازد و هر چه ناخوشی و بلاست را به سوی انسان می آورد.همه ناملایمات در ذهن شکل می گیرد و میزان آرامش و تندرستی و حتی نعمت در زندگی، به میزان توانمندی شما در جذب و به اندیشه مثبت ، بستگی دارد. هر گاه مشکلی پیش آمد،نگذارید تا بزرگتر شود و متظر فرصت نباشید تا خودتان را ازآن رها کنید،بدون تامل رهایش کنید . هیچگاه خود را برای حوادثی که امکان کنترل آن را نداشته اید سرزنش نکنید . گاهی ما فکر می کنیم اضطراب و نگرانی، آینده نگری است.این موارد بدی و شر را جذب می کند به راستی که  دشمنان انسان تنها در درون خود او است .

به یاد داشته باشید، هر کس می تواند قدرت مغناطیسی جذب اتفاقات خوب را به خود اختصاص دهد و موفقیت را نصیب خود سازد.با جذب موفقیت توسط هرفرد ،موفقیت دیگران محدود نخواهد شد. موفقیت یک منبع تمام نشدنی و بی پایان  است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *